Ботев (Враца) отстъпи на Партизан с 0:1 в първата си контрола

...

Ботев отстъпи на Партизан в първата си контрола в Кипър

Ботев (Враца) отстъпи на Партизан с 0:1 в първата си контрола от лагера в Кипър. Единственото попадение в срещата бе дело на Салданя, който бе прецизен в 23-тата минута.

През първото полувреме още три гола на сърбите бяха анулирани поради засади, а след почивката и гредата оказа помощ на българите. Ботевистите също имаха своите благоприятни условия, само че не съумяха да ги материализират и записаха второ проваляне за 2024 година след това от Монтана (2:3).

Следващата контрола на Ботев (Враца) е против Цървена звезда на 1-ви февруари (четвъртък).
 Ботев (Враца) разгласи по кое време и къде ще премери сили със сръбските грандове